Katalog služeb, řemeslníků a lokálních producentů z Otnic o okolí

Pandemie koronaviru, která nás zasáhla, ukázala, jak je důležité držet při sobě a pomáhat si. Zároveň jsme si uvědomili, že se může stát i to, co jsme si prozatím nedovedli ani představit: mít povinnost zůstat v místě svého bydliště.

V těchto chvílích jsme ještě víc než kdy jindy ocenili, že máme v Otnicích a v blízkém okolí v podstatě vše, co člověk potřebuje k životu. Spousta provozovatelů a živnostníků však vzhledem k vládním nařízením zůstala ze dne na den bez zákazníků. Pojďme jim teď pomoci. Pojďme znovu rozhoupat ekonomiku a život v obci. Pojďme podpořit lokální výrobce a řemeslníky. Zkrátka pojďme využít služeb, které máme přímo v místě bydliště, a nakupovat u místních prodejců. Ať se nám v Otnicích hezky žije!

V katalogu najdete kontakt na téměř stovku lokálních živnostníků, řemeslníků, výrobců, prodejců. A další budou přibývat.

Jak v katalogu hledat? Vyberte si poptávanou službu v seznamu kategorií, anebo najděte v přehledu štítků, co konkrétně hledáte (např. mléko a sýry, med, švadlena, pedikúra aj.).